Blacharnia i Lakiernia

Tel : 600 333 407

Likwidacja Szkód Komunikacyjnych


Stłuczki i wypadki się zdarzają. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę niż Autoryzowany Serwis. Wszyscy pracownicy naszych Autoryzowanych Serwisów to wysoce wykwalifikowani specjaliści, używający do napraw oryginalnych części Dzięki temu masz pewność, że Twoje auto zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz będzie Ci służyło przez długi czas. Autoryzowane Serwis Blacharsko Lakierniczy Auto Salomea świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości obejmujące cały proces naprawy: począwszy od wyposażenia warsztatu poprzez odpowiedni program szkoleń, wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie naszego personelu. Oczywiście Twój ubezpieczyciel nie musi rekomendować Autoryzowanego Serwisu jako miejsca naprawy Twojego samochody, jednak pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru.

Upewnij się, że Twój ubezpieczyciel został poinformowany o wyborze Autoryzowanego Serwisu Blacharsko Lakierniczego Auto Salomeajako miejsca naprawy Twojego Auta.

Od samego początku procesu naprawy Twój samochód trafia w ręce przeszkolonych techników Autoryzowany Serwis Blacharsko Lakierniczy Auto Salomea używają specjalnego sprzętu i wystandaryzowanych sposobów napraw Do napraw używane są oryginalne części , na które udzielana jest 2-letnia gwarancja Oferujemy wygodny i elastyczny sposób wyceny naprawy Pomożemy w zorganizowaniu transportu z punktu serwisowego lub zapewnimy samochód zastępczy Będziesz stale informowany o postępach w naprawie Twojego samochodu

O Nas

Auto Salomea Sp. z o.o. Blacharnia i Lakiernia, Autoryzowany Serwis Isuzu jest częścią konsorcjum Andrzej Arefiew, w którego skład wchodzą firmy związane ze sprzedażą, wynajmem i kompleksową obsługą pojazdów takich marek jak: VOLVO, OPEL, HYUNDAI, SKODA, VOLSKWAGEN.

Latest Blog

Serwis Warszawa Posted 17 Aug 2013
Isuzu Serwis Posted 13 Sep 2013
Blacharnia I Lakiernia Posted 11 Jul 2013

Adres:

Auto Salomea sp. z o.o.
Autoryzowany Serwis Isuzu
Blacharnia i Lakiernia
Al. Jerozolimskie 217
02-222 Warszawa
Tel: +48 22 873 02 44

Newsletter