Finanse i Ubezpieczenia


Przygotowaliśmy ofertę ubezpieczeń, kredytów i leasingu samochodów idealnie dopasowanych do potrzeb, możliwości i upodobań Klienta. Dzięki wynegocjowanym rabatom dla dilerów samochodów, możemy Państwu zaoferować na preferencyjnych warunkach ubezpieczenie komunikacyjne: Allianz, Warta, Hestia, PZU, Benefia.
Staramy się pomóc nie tylko w wyborze samochodu uzywanego ale naszym zadaniem jest także wyraźne zmniejszenie kosztów poprzez dobór atrakcyjnej formy finansowania samochodu. Oferujemy szeroką ofertę kredytową i leasigową zarówno na samochody nowe jak i używane. Wszelkie formalności załatwiane są na miejscu, a procedury uproszczone powodują, że do otrzymania kredytu czy leasingu wystarczą dokumenty tożsamości lub dokumenty rejestrowe firmy.


Magda Sulińska

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Finansowych

Tel: 517 088 618
E-mail: m.sulinska@autosalomea.pl

Auto Salomea Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Opel, Autoryzowany Dealer Isuzu Aleje Jerozolimskie 217 | 02-222 Warszawa

O Nas

Auto Salomea Sp. z o.o. Autoryzowany Serwis Opel, Autoryzowany Dealer Isuzu jest częścią konsorcjum Andrzej Arefiew, w którego skład wchodzą firmy związane ze sprzedażą, wynajmem i kompleksową obsługą pojazdów takich marek jak: VOLVO, OPEL, HYUNDAI, SKODA, VOLSKWAGEN.

Latest Blog

Opel Serwis Warszawa Posted 17 Aug 2013
Isuzu Salon Posted 13 Sep 2013
Blacharnia I Lakiernia Posted 11 Jul 2013

Adres:

Auto Salomea sp. z o.o.
Serwis Opel
Autoryzowany Dealer Isuzu
Al. Jerozolimskie 217
02-222 Warszawa
Tel: +48 22 833 00 50

Newsletter